yan
yan
 Bilgisayar Satış ve Servis

Bilgisayar Satış ve Servis

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozul..
 
 Notebook, Yazıcı Onarımı

Notebook, Yazıcı Onarımı

Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook'unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrad..
 Yedekleme ve Veri Kurtarma

Yedekleme ve Veri Kurtarma

Bozulmuşveya silinmiş bir veri tamamen yokolmuş anlamına gelmemektedir.Bilgisayarınız birden siyah bir ekran veya mavi bir ekranda hata mesajı verir, veya hardiskinizde..
 
 Network ve İnternet Çözümleri

Network ve İnternet Çözümleri

Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.Network, veri, yazılım ve ekipman paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bi..
 Sunucu Kurulumu & Bakımı

Sunucu Kurulumu & Bakımı

Sunucu yani ana bilgisayar, üzerinde tüm bilgilerin saklandığı ve genellikle diğer bilgisayarlara oranla daha hızlı ve kapasitesi yüksek bilgisayardır. Sadece Donanım olarak değil üzerinde çalışan yazılımlar olarak ta yönetici durumunda olan, bilgile..
 
 Adsl Başvuru ve Kurulum Hiz.

Adsl Başvuru ve Kurulum Hiz.

ADSL Nedir?
ADSL ( Asimetrik Sayısal Abone Hattı ) Asymmetric Digital Subscriber Line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan ADSL, mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü ile..

Adres : Sırakapılar Mah.493 Sk.Gözde Pasajı No:6 (Atatürk Parkı Yanı) Denizli   Telefon : 0 258 241 26 61  Fax : 0 258 264 12 61